" />
Труби і фітінги

ТРУБИ І ФІТІНГИ.

Ефективна робота будь-якої опалювальної системи, будь то радіатор або тепла підлога, залежить від того, наскільки грамотно підібрані труби і фітінги. Сучасний ринок будівельних матеріалів перенасичений пропозиціями. Авторитетні виробники пропонують першокласну продукцію.

Як правильно  розставити пріоритети і зробити правильний вибір?

У загальних випадках модель повинна повною мірою відповідати об'єктивним і суб'єктивним вимогам покупця. В першу чергу, відповідати всесвітнім стандартам якості, а також справлятися з тими завданнями, які ставить перед нею будівельник.

Попитом користуються системи, які легко монтуються, при цьому надійно і довго працюють.

Важливо, перед тим як робити придбання, створити ескіз майбутнього комплексу і обговорити всі нюанси підготовки з монтажниками. Саме на цьому етапі обговорюють якість і кількість матеріалу, який необхідно придбати. Купують завжди з невеликим запасом.


Види матеріалів виготовлення труби для опалення.

Передові технології дозволяють виробникам створювати універсальні і надійні трубопроводи з потужним функціоналом. Як і раніше, величезною популярністю в Україні користуються металеві труби. В них оптимальне співвідношення ціни і якості. Актуальними в даний час є різноманітні моделі зі сталі і чавуну. Активно застосовуються гнучкі металопластикові комплекси.


Сталеві системи універсальні, практичні і ефективні. Виключно вони складають стояки багатоповерхових житлових будинків. Основний їх недолік - це незахищеність перед корозією. Вони важкі, тому монтуються нелегко, але служать близько 40 років.


Чавунні комплекси важчі (це основний їх недолік), тому їх складніше монтувати. Вони працюють близько ста років і використовуються для організації каналізаційних і водопровідних систем. Вони не іржавіють і не забиваються.


Мідні трубопроводи давно завоювали пальму першості серед аналогів, вони ефективно служать, що найменше, 70 років, а в більшості випадків значно довше. Крім того, мідь володіє бактерицидними властивостями, завдяки чому вода, яка проходить через неї, чистіша. Такі дейдвуди стійкі до агресивного впливу чинників навколишнього природного середовища, вони не бояться ультрафіолетового випромінювання, вологості і чудово працюють в широкому діапазоні температур (від -200°C до +500°C). Вони ідеально підходять як для гарячого, так і для холодного водопостачання, а також їх використовують для організації опалювальних комплексів. Монтуються вони легко, тому що не дуже важкі, їх можна безперешкодно паяти, пиляти, гнути. Найзручніший спосіб кріплення за допомогою фітингів. Єдиний недолік таких конструкцій - це їх ціна.


Металопластикові дейдвуди вважають величезним проривом в області сантехнічного виробництва. Це універсальні конструкції, які відрізняються високими робочими показниками. Вони довго і ефективно служать в будь-яких експлуатаційних умовах.